Feedback per ticket
Om meer én beter inzicht te krijgen in de gebruikerservaring en kwaliteit van onze dienstverlening, vragen wij jou om feedback te geven als wij een ticket hebben gesloten. Dit kan door middel van een CSAT-smiley (Customer Satisfaction Score). De scores met eventuele opmerking of tip geven ons waardevolle inzichten.
Wanneer vragen wij jou om CSAT feedback?
👆 Dit zijn onze CSAT 1-klik-feedback-smileys.
Met deze informatie kunnen wij realtime de kwaliteit van onze dienstverlening monitoren, collega’s bijschakelen of maatregelen nemen als zaken beter moeten. Daarbij onderzoekt onze servicemanager hoe negatieve feedback voorkomen kan worden in de toekomst.
Op de afbeelding hierboven zien jullie hoe deze informatie wordt gebruikt op ons hoofdkantoor. De verschillende type feedback worden omgezet in een cijfer per dag en in een gemiddeld cijfer van de afgelopen 14 dagen.
Feedback algehele dienstverlening
Naast de feedback op specifieke tickets, zijn wij ook benieuwd of jij in het algemeen tevreden bent met onze ICT-dienstverlening. Om dit te meten gebruiken wij de NPS-methode, wat staat voor ‘Net Promoter Score’. Om de NPS in kaart te brengen, vragen wij jou om 2 tot 4 keer per jaar de volgende vraag te beantwoorden:
‘’Hoe waarschijnlijk is het dat je IT Synergy aanbeveelt bij vrienden of collega’s?’’
Het antwoord kan gegeven worden in de vorm van een cijfer tussen de 0 en de 10, waarbij 0 staat voor zeer onwaarschijnlijk en 10 voor zeer waarschijnlijk.
Wanneer vragen wij jou om NPS feedback?
Wij zullen jou 2 tot 4 keer per jaar via een aparte mail vragen om onze dienstverlening als geheel te beoordelen.
👆 Door te klikken op het cijfer in een NPS mail, kun je ons met 1 klik beoordelen. Hierna kun je nog een opmerking of tip achterlaten.
Tot slot
Jouw feedback is onmisbaar en helpt ons om elke dag onze dienstverlening te verbeteren.
We willen je dan ook hartelijk bedanken wanneer je de tijd neemt voor eerlijke en constructieve feedback.
Zo blij worden wij van feedback! 👉